Земля, продажа земли, земельные участки, аренда земли, сдача земли, земельные вопросы, форум по земле, земельный форум, земля в Киеве, земля в Украине
Квартиры посуточно


Расширенный поиск
Главная
Добавить объявление
Продажа земли
Покупка земли
Земля с недвижимостью
Заказать поиск земли
Календарь мероприятий
Земельный форум NEW!!!

Пользователям

E-mail

ПарольРассылка объявлений

Подписаться по e-mail


Сервис предоставляет www.subscribe.ru


Вниманию продавцов земли!

Если у вас есть на продажу земельный участок и вы хотите его продать как можно скорее, тогда присылайте подробное описание, фотографии, план, акт земельного участка на e-mail info@zemli.com.ua. Будем рады помочь.


Статистика портала

Объявлений в базе: 61647
Сегодня добавлено: 0
Просмотрено всего: 44330939
Сегодня просмотрено: 19026

Подписчиков рассылки: 90318
Сегодня подписались: 3


Наши партнеры


Главная >> Ивано-Франковская >>

Информация о земле
 
Тип объявления: Продажа
№: 214882
Дата выхода: 2019-09-24
Область: Ивано-Франковская
Район: ИВАНО-ФРАНКОВСК
Населенный пункт: -------------
Категория предназначения: земли промышленности, транспорта, связи, энергетики, обороны
Площадь участка: 90.41 Соток
Расстояние от города (км): -------------
Коммуникации: -------------
Дополнительная инормация: -------------
Кооператив: -------------
Котеджный городок: -------------
Посредник: Нет
Примечания: Продаж фасадної земельної ділянки площею 90,41 сот. з актом для комерційного призначення на Івано-Франківській окружній кільцевій об‘їзній дорозі по трасі Н-10 Львів - Івано-Франківськ - Чернівці. Приватна власність на землю відповідно до Державного акту та Витягу з реєстру речових прав. Цільове призначення за Державним актом, Витягом і земельним кадастром "для будівництва АЗС", код 0307. Генплан забудови на ділянці АЗС з магазином, рестораном, сервісом, TIR-паркінгом, заїздом-виїздом на трасу Н-10, затверджено архітектурою області. Одночасно, високий архітектурний статус призначення "для будівництва АЗС" дозволяє використовувати ділянку під любий інший торгівельний, сервісний, громадський або промисловий об’єкт. Траса Н-10 Львів-Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці, яка проходить по Івано-Франківській окружній кільцевій об‘їзній дорозі і на якій знаходиться ділянка, входить до трансєвропейського маршруту ЄС для проїзду через Західну Україну між кордонами Польщі і Румунії. Одночасно траса Н-10 є однією з ключових доріг Західної України, яка зв’язує всі обласні центри і населені пункти регіону. Завдяки цьому біля ділянки проходить цілорічний високо інтенсивний рух всіх видів автотранспорту в напрямках кордонів з Польщею, Румунією, Молдовою, обласних центрів і населених пунктів Прикарпаття, Буковини і Закарпаття, туристичних і гірськолижних курортів Яремче, Ворохта, Буковель, Рахів. Ділянка знаходиться на першій лінії, має фасадну довжину 160 м, розташована безпосередньо поруч з автотрасою Н-10, лежить вздовж і паралельно дорозі, має правильну прямокутну форму, рівний рельєф, придатні для будь-якого капітального будівництва грунти, вільна від споруд і зелених насаджень, з‘єднана з автотрасою Н-10 вже побудованим і внесеним архітектурою до генплану заїздом-виїздом, природно-кліматичні умови в районі розташування ділянки відповідають всім вимогам для ефективного використання сонячних панелей і користування «зеленим тарифом». В наявності затверджений архітектурою генплан забудови АЗС, технічна документація на вже проведені геологічні і топографо-геодезичні вишукування, погоджений проект реконструкції існуючої меліоративної системи по периметру ділянки, ескізний проект генплану АЗС в трьох форматах об'єкту. Виконана зрізка дерев і вирубка кущів вздовж придорожньої смуги по всій фасадній довжині ділянки, проведені земляні роботи по облаштуванню заїзду-виїзду між автотрасою Н-10 і ділянкою, виставлено огорожу по периметру площі ділянки. Ціна за сотку 1500 євро, вартість ділянки 136 тис. євро.
Стоимость: 120000 $    Все
Котактная информация
Контактное лицо: Vladimir
Телефоны: +380997843383
E-mail: vladimirborn548@gmail.com
Дополнительные возможности
Распечатать объявление

Обсудить на форуме NEW

Добавить объявление

Тип использования

Площадь

Стоимость

Области

Рейтинг-каталог АГЕНТ.com.ua
eXTReMe Tracker
Check Page Ranking Rambler's Top100 Рассылка 'Объявления о продаже земли и коттеджей в Украине'