– Вже тричі я домовлявся про зустріч з Заставним і тричі зустріч не відбувалась, – каже директор “Університет-Енерго” Василь Грабовенко. – Я ж не лох, щоб мене так розводити. ...
Влада “зарубала” проект будівництва в місті спорткомплексу, вважають у місцевих спортклубах.
Проект спорткомплексу в місті розробив і був готовий будувати гандбольний клуб “Університет-Енерго”. Лиш би влада виділила землю. Та в міськраді проект “загальмували”. А зустрітися з мером керівництву клубу не вдалося.
– Вже тричі я домовлявся про зустріч з Заставним і тричі зустріч не відбувалась, – каже директор “Університет-Енерго” Василь Грабовенко. – Я ж не лох, щоб мене так розводити.
Порозмовлявши з заммером з економічних питань Гринчишином Грабовенко зрозумів, що міськрада не зацікавлена в будівництві спорткомплексу. Адже землю під споруду спортклубу, за словами Грабовенка, запропонували за ціною в десять разів більшу, за ринкову – 12 млн грн за 0.6 га.
– Такі умови нагадують великого комбінатора Остапа Бендера, – каже Грабовенко.
20 листопада він, від імені “Університет-Енерго” відмовився від проекту будівництва спорткомплексу. Мовляв, нехай міськрада сама займається будівництвом, а клуб буде орендувати в неї приміщення.
Роман Заставний пояснив небажання влади виділити землю можливістю махінацій.
– Міськрада виділяє землю під спорткомплекс, – пояснює систему афери мер. – Власники будують фундамент, перепродують землю і на місці спорткомплексу виростає торговий центр.
Тим часом принаймні три спортивні команди в місті не мають належної бази для тренувань. Волейболістки з “Галичанка-Галекспорт” домашні матчі цього сезону гратимуть в Хмельницькому. Баскетбольний клуб “Тернопіль” вже мав би грати в суперлізі України. Проте через фінансовий стан і відсутність залу продовжує виступати на нижчому рівні. Де гратимуть місцеві гандболістки теж не ясно. Зал економічного не відповідає не те що європейським, але й українським стандартам найвищої ліги, стверджує Грабовенко |