Земля, продажа земли, земельные участки, аренда земли, сдача земли, земельные вопросы, форум по земле, земельный форум, земля в Киеве, земля в Украине
Квартиры посуточно


Расширенный поиск
Главная
Добавить объявление
Продажа земли
Покупка земли
Земля с недвижимостью
Заказать поиск земли
Календарь мероприятий
Земельный форум NEW!!!

Пользователям

E-mail

ПарольРассылка объявлений

Подписаться по e-mail


Сервис предоставляет www.subscribe.ru


Вниманию продавцов земли!

Если у вас есть на продажу земельный участок и вы хотите его продать как можно скорее, тогда присылайте подробное описание, фотографии, план, акт земельного участка на e-mail info@zemli.com.ua. Будем рады помочь.


Статистика портала

Объявлений в базе: 61563
Сегодня добавлено: 0
Просмотрено всего: 32048413
Сегодня просмотрено: 2094

Подписчиков рассылки: 69522
Сегодня подписались: 22


Наши партнеры


Главная >> земли промышленности, транспорта, связи, энергетики, обороны >>

Информация о земле
Тип объявления: Продажа
№: 212033
Дата выхода: 2019-05-06
Область: Ивано-Франковская
Район: ИВАНО-ФРАНКОВСК
Населенный пункт: -------------
Категория предназначения: земли промышленности, транспорта, связи, энергетики, обороны
Площадь участка: 90.41 Соток
Расстояние от города (км): -------------
Коммуникации: -------------
Дополнительная инормация: -------------
Кооператив: -------------
Котеджный городок: -------------
Посредник: Нет
Примечания: Івано-Франківськ, окружна кільцева дорога, фасадна ділянка 90 сот. Продаж фасадної земельної ділянки площею 90,41 сот. на Івано-Франківській окружній кільцевій дорозі по трасі Н-10 Львів - Івано-Франківськ - Чернівці. Приватна вартість у відповідності до державного акту на землю та згідно Витягу з реєстру речових прав. Цільове призначенням за державним актом та земельним кадастром "для будівництва АЗС". Генплан забудови на ділянці АЗС з магазином, рестораном, сервісом, TIR-паркінгом, заїздом-виїздом на трасу Н-10 затверджено архітектурою області. Разом з цим, високий архітектурний статус призначення "для будівництва АЗС" дає можливість використовувати ділянку під любий торгівельний, сервісний, громадський або промисловий об’єкт. Траса Н-10 Львів-Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці, яка проходить по Івано-Франківській окружній кільцевій дорозі і на якій знаходиться ділянка, входить до трансєвропейського маршруту ЄС для проїзду через Західну Україну між кордонами Польщі і Румунії. Одночасно траса Н-10 є однією з ключових доріг Західної України, яка зв’язує всі обласні центри і населені пункти регіону. Земельна ділянка розташована на центральній частині Івано-Франківської окружної кільцевої дороги і лежить між двома основними круговими транспортними розв'язками, завдяки чому біля неї проходить цілорічний високо інтенсивний рух всіх видів автотранспорту в напрямках кордонів з Польщею, Румунією, Молдовою, обласних центрів і населених пунктів Прикарпаття, Буковини і Закарпаття, туристичних і гірськолижних курортів Яремче, Ворохта, Буковель, Рахів. Ділянка знаходиться на першій лінії безпосередньо поруч з автотрасою Н-10, лежить вздовж і паралельно дорозі, має правильну прямокутну форму, рівний рельєф, придатні для будь-якого капітального будівництва грунти, вільна від споруд і зелених насаджень, з‘єднана з автотрасою Н-10 вже побудованим і внесеним архітектурою до генплану заїздом-виїздом, лінії і мережі для підключень прокладені поруч, природно-кліматичні умови в місці розташування ділянки відповідають всім вимогам для ефективного використання сонячної енергії. В наявності затверджений архітектурою генплан забудови АЗС, технічна документація на вже проведені геологічні і топографо-геодезичні вишукування, погоджений проект реконструкції існуючої меліоративної системи по периметру ділянки, ескізний проект АЗС в трьох форматах об'єкту. Виконана зрізка дерев і кущів вздовж придорожньої смуги по всій довжині ділянки, сплановано площадку заїзду-виїзду, встановлено огорожу. Вартість ділянки з виконаними проектно-пошуковими і підготовчими роботами 149,177 тис. USD з розрахунку 1650 USD за сотку.
Стоимость: 1650 $    За сотку
Котактная информация
Контактное лицо: Vladimir
Телефоны: +380668582451
E-mail: vladimirborn548@gmail.com
Дополнительные возможности
Распечатать объявление

Обсудить на форуме NEW

Добавить объявление

Тип использования

Площадь

Стоимость

Области

Рейтинг-каталог АГЕНТ.com.ua
eXTReMe Tracker
Check Page Ranking Rambler's Top100 Рассылка 'Объявления о продаже земли и коттеджей в Украине'