Земля, продажа земли, земельные участки, аренда земли, сдача земли, земельные вопросы, форум по земле, земельный форум, земля в Киеве, земля в Украине
Квартиры посуточно


Расширенный поиск
Главная
Добавить объявление
Продажа земли
Покупка земли
Земля с недвижимостью
Заказать поиск земли
Календарь мероприятий
Земельный форум NEW!!!

Пользователям

E-mail

ПарольРассылка объявлений

Подписаться по e-mail


Сервис предоставляет www.subscribe.ru


Вниманию продавцов земли!

Если у вас есть на продажу земельный участок и вы хотите его продать как можно скорее, тогда присылайте подробное описание, фотографии, план, акт земельного участка на e-mail info@zemli.com.ua. Будем рады помочь.


Статистика портала

Объявлений в базе: 61524
Сегодня добавлено: 0
Просмотрено всего: 30870298
Сегодня просмотрено: 974

Подписчиков рассылки: 67258
Сегодня подписались: 5


Наши партнеры


Главная >> Разное >>


Лист Державного комітету України по земельних ресурсах N 14-17-2-В76/854 від 14.02.2003


2006-09-28

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ

ЛИСТ

14.02.2003  N 14-17-2-В76/854

( Із змінами, внесеними згідно з Листом Державного комітетуУкраїни по земельних ресурсах N 14-17-2-В76/2149 ( v2149219-03 ) від 07.04.2003 )

 ( Щодо технічної помилки додатково див. Лист Державний комітет України по земельних ресурсах N 14-21-10/3025 ( v3025219-03 ) від 14.05.2003 )

 Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами визначений статтею 118 Земельного кодексу України. У ч. 6 цієї статті встановлено, що громадяни, зацікавлені в отриманні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, особистого селянського господарства, будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), а також для ведення індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають заяву до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки. У заяві зазначаються розмір ділянки та мета її використання.

За прийняття рішення ради або розпорядження райдержадміністрації платити громадяни не повинні. При виготовленні технічної документації зі складання, видачі та реєстрації державного акта права власності на землю проводиться комплекс топографо-геодезичних робіт з прив’язкою меж ділянок до єдиної геодезичної мережі та заповнення бланків державних актів. Ця робота вимагає певних затрат, які повинні відшкодовуватися за рахунок місцевих бюджетів. Однак, у зв’язку з обмеженістю фінансування останніх, виконання вказаних робіт здійснюється за кошти громадян на підставі укладеного договору, де визначені термін та вартість таких робіт. Сума оплати залежить від розміру, місця розташування ділянки та обсягу геодезичних робіт.

Розробляють технічну документацію зі складання державних актів права власності на землю державні та інші землевпорядні органи, які мають на це відповідний дозвіл, а вартість зазначених робіт обумовлюється договором на підставі кошторису.

Що стосується вартості робіт за виготовлення технічної документації з видачі державних актів права власності на землю у розмірі земельної частки (паю), то Указом Президента України N 1529/99 від 03.12.1999 р. “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки” доручено Кабінету Міністрів України, обласним та державним адміністраціям здійснити організаційні заходи щодо забезпечення суворого дотримання встановленого порядку відведення в натурі земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) у разі їхнього виходу з колективних сільськогосподарських підприємств. Крім того, ці заходи мають спрямовуватись на зменшення вартості виготовлення документів, необхідних для отримання державного акта права приватної власності на землю, для осіб, що виявили бажання мати такий акт за плату в межах п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Отже, вартість робіт з виготовлення державних актів права власності на земельні ділянки обумовлюється договором на підставі кошторису, укладеним між громадянином і виконавцем робіт. А вартість робіт за виготовлення технічної документації з видачі цих актів відповідно до зазначеного указу встановлена у розмірі п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Пільг для будь-яких категорій громадян щодо здешевлення згаданих робіт чинним законодавством не передбачено.

Крім того, зазначаємо, що за внесення (надання) відомостей до (з) бази даних автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру справляється плата, що вноситься власниками, користувачами або вповноваженою особою згідно з тарифами, які затверджено наказом Держкомзему, Мінфіну та Мінекономіки від 24.12.2001 р. N 213/593/319, та Змінами і доповненнями до Розмірів оплати земельно-кадастрових робіт і послуг, затверджених спільним наказом Держкомзему, Мінфіну й Мінекономіки від 15.06.2001 р. N 97/298/124, і зареєстровано Мін’юстом 10.01.2002 р. за N 19/6307, або за цінами, визначеними договором. (Абзац в редакції Листа Державного комітету України по земельних ресурсах N 14-17-2-В76/2149 від 07.04.2003)

Заступник голови комітету В.Жмуцький

"Урядовий кур’єр”, N 60, 01.04.2003 р.

 

 

Источник: ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ

http://www.zemli.com.ua/library/razn/info-303.html


<<< Предыдущая Следующая >>>


Тип использования

Площадь

Стоимость

Области

Рейтинг-каталог АГЕНТ.com.ua
eXTReMe Tracker
Check Page Ranking Rambler's Top100 Рассылка 'Объявления о продаже земли и коттеджей в Украине'